Bestyrelse, medarbejdere og frivillige

Hos vores medarbejdere finder du altid et stort SMIL.

SMILfonden er en velgørende forening med en frivillig bestyrelse.

Bestyrelsen afholder jævnligt bestyrelsesmøder, hvor SMILfondens arbejde bliver udviklet, planlagt og evalueret.

Medarbejdere

Sisse Fisker

Stifter og direktør

sisse@smilfonden.dk

Vibeke Finsen

Sekretariatsleder

vibeke@smilfonden.dk

Cecilia Demant

Praktikant

cecilia@smilfonden.dk

Julie Mabeck

Kommunikationschef

julie@smilfonden.dk

Theresa Valbæk

Fundraisingchef

theresa@smilfonden.dk

Michella Jacobsen

Projektleder

michella@smilfonden.dk

Bestyrelse

Simon Hesse Hoffmann

Bestyrelsesformand

hoffmann.simon@gmail.com

Gerd Maria May Hertz

Næstformand

gerd@smilfonden.dk

Charlotte Blix

Bestyrelsesmedlem

Louise Fredbo

Bestyrelsesmedlem

Camilla Stokholm Bjørkmann

Bestyrelsesmedlem

camillab@smilfonden.dk

Allan Feldt

Bestyrelsesmedlem

allan@seimei.eu

Dorte Horsholt

Kasserer

dorte@smilfonden.dk

Frivillige

Mette Jessen

Fast frivillig, Syd

info@smilfonden.dk

Helle Selmann

Fast frivillig, Sjælland

helle@smilfonden.dk

Karina Mortensen

Fast frivillig, Sjælland

karina@smillfonden.dk

Jette Uhrenholt

Fast frivillig, Nord

jette@smilfonden.dk

Charlotte Bendsen

Fast frivillig, Aarhus

charlotte@smilfonden.dk

Merethe Holme

Fast frivillig, Vest

info@smilfonden.dk

Pernille Holck Madsen

Fast frivillig, Østjylland

pernille@smilfonden.dk

Maja Aagaard

Fast frivillig, Sjælland

maja@smilfonden.dk

Astrid Ring

Fast frivillig, Nord

astrid@smilfonden.dk

Malene Landbo

Projektleder

malene@smilfonden.dk