Bestyrelsen

SMILfonden er en velgørende forening med en frivillig bestyrelse. Bestyrelsen afholder jævnligt bestyrelsesmøder, hvor SMILfondens arbejde bliver udviklet, planlagt og evalueret.

 

Sisse Fisker,
Bestyrelsesformand og stifter
TV-vært, forfatter og
foredragsholder
sisse@smilfonden.dk

 

Camilla Dalum Madsen,
Bestyrelsesmedlem

Advokat, Gefion Group
camilla@smilfonden.dk

 

Stine Fogh,
Bestyrelsesmedlem
Leder af geoteknisk laboratorie, Geo.
stinefogh@gmail.com

Gerd Maria May Hertz,
Næstformand
Redaktionel udviklingschef, Jysk Fynske Medier
gerd@smilfonden.dk

 

Allan Feldt, Bestyrelsesmedlem
Stifter og daglig leder af SEiMEi ApS
allan@seimei.me

Dorte
Horsholt,
Kasserer
Økonoma og
selvstændig landmand
dorte@smilfonden.dk

 

Camilla Stokholm Bjørkmann,
Bestyrelsesmedlem

Farmakonom, iværksætter og direktør i Empano
camillab@smilfonden.dk